Bobin Boyaları

Genel Tanıtım

COIL
 

Bobin boyaları iş birimi, boyalı yassı metal sektöründe kullanılan boyaların tasarımı, geliştirilmesi, pazarlanması ve satışını yapmaktadır.

Tüm Dünyada ve Ülkemizde özellikle inşaat ve beyaz eşya sektörlerinde, şekillendirilme öncesinde boyanan yassı galvaniz ve aluminyum bobinlerinin kullanılması giderek yaygınlaşan bir uygulamadır. Çok özel bir tasarım gerektiren boyaların kullanılması ile bu uygulama mümkün olmaktadır.

AkzoNobel, bobin boyaları sektöründe ulusal ve uluslararası alanda uzun yıllara dayanan saha tecrübesi ve teknolojik birikime sahiptir. Türkiye organizasyonunda bulunan Araştırma&Geliştirme Laboratuvarı ve Teknik Servis hizmetleri sayesinde de müşterilerinin taleplerine en hızlı yanıtları sunabilmektedir.

AkzoNobel Kemipol A.Ş.,ülkemizde Bobin Boyalarının ilk kullanılmaya başlandığı 1997 yılından günümüze kadar açık ara pazar lideri konumunu sürdürmektedir.
AkzoNobel Kemipol, aynı zamanda bobin boyaları ile ilgili uluslararası bir kuruluş olan European Coil Coating Association (ECCA) üyesidir.

Bobin Boyaları, kullanım alanları, özellikleri ve teknolojisi hakkında derlediğimiz aşağıdaki bağlantıdan ulaşabileceğiniz dokümanı inceleyebilir ve sorularınız için bizlerle bağlantıya geçebilirsiniz