Oto Tamir Boyaları

AkzoNobel Kemipol'de Oto Tamir Boyaları

transport

AkzoNobel Kemipol Oto Tamir Boyaları iş birimi, merkezi Sassenheim Hollanda’da olan dünyanın lider boya ve kimya şirketi AkzoNobel’in Sikkens ve Dynacoat ürünleri yanında, İzmir Kemalpaşa fabrikamızda tasarım ve üretimi yapılan Akripol markalı oto tamir ürünlerinin pazarlama ve satışını gerçekleştirmektedir.

Ürün yelpazesinde Boya Dışı ürünlerini de bulunduran Oto Tamir iş birimi, Türkiye genelindeki uzman satış ve teknik personelin hizmet verdiği 8 bölge temsilciliği üzerinden, toptan ve perakende satış yapan 100’ün üzerinde bayinin oluşturduğu geniş bir organizasyonla tüketicilerine ulaşmaktadır.

Türki Cumhuriyetler ve Orta Doğu ülkelerine de ihracat yapan iş birimimiz bu coğrafyalarda da yüksek hizmet standardı ve ürün kalitesi ile her geçen gün pazar payını arttırarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Müşterilerinin teknik danışmanı ve çözüm ortağı olmayı benimseyen, sorunlara ve ihtiyaçlara müşterileri ile birlikte çözüm arayan iş birimimiz, kaliteyi ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak mevcut pazar lideri konumunu geleceğe taşımaya kararlıdır.

 

Cases