Genel Sanayi Plastik Boyaları olarak, üstün kalitede ürünler ve teknik/ticari destek ile müşteri memnuniyetini sağlamayı, yeni teknolojilerle pazara yön vermeyi amaç ediniyoruz.

Tasarım/geliştirme faaliyetlerimiz sayesinde kaliteden taviz vermeyen ürün gamımız, beklentilere hızlı cevap veren teknik desteğimiz sektörde fark yaratmamızı sağlıyor. Sunduğumuz hizmetlerde üst seviyede müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyoruz.

Elektronik

Elektronik

Televizyon alıcıları başta olmak üzere tüketici talepleri doğrultusunda yüksek kalite ve performanstan ödün vermeden elektronik endüstrisine destek veriyoruz.

Ürünler

Küçük Ev Aletleri ve Tüketici Elektronikleri

Küçük Ev Aletleri ve Tüketici Elektronikleri

Beyaz eşya ve küçük ev aletlerinin tamamlayıcı unsuru olan plastik parçalar için ve pişirici ev aletlerinin sap ve kulpları için hızlı değişen trendler doğrultusunda çözümler sunuyoruz. 

Ürünler

Kozmetik Ürünler

Kozmetik Ürünler

Müşteri talepleri doğrultusunda, kozmetik ve ambalaj sektöründeki plastik parçaların boyanmasına yönelik çözümler geliştiriyoruz.

Ürünler

Savunma Sanayi

Savunma Sanayi

Savunma sanayisine, elektronik cihazların plastik parçaları için yüksek teknolojili ve performanslı ürünlerle hizmet veriyoruz.

Ürünler

Diğer Ürünler

Diğer Ürünler

Hediyelik eşya, plastik tavan, promosyon ürünleri, cam boyaları, priz ve aydınlatmalar gibi çeşitli ihtiyaçlara geniş ürün yelpazemizle cevap veriyoruz. 

Ürünler