İnsan kaynağına verdiğimiz önem doğrultusunda çalışanlarımızı en değerli varlığımız olarak görüyoruz. Çalışanlarımızla ilişkilerimizde açık iletişimi, anlık geri bildirimi ve çeviklik kavramlarını ön planda tutarak yürüttüğümüz insan kaynakları süreçlerimizde sürekli iyileştirme faaliyetlerini benimsiyoruz. Amacımız en yetenekli çalışanlara sahip olduğumuz pozitif bir iş ortamı yaratmak!

Ailemize kazandıracağımız her bireyin, şirket kültürümüzü ve değerlerimizi paylaşan doğru yetenekler olmasına özen gösteriyoruz. Başarı hikâyelerinin; yetenek ve bilgi düzeyi ile ayrışan, uzmanlık alanında gelişime odaklı çalışanlarla birlikte yazıldığına inanıyor, markamızı ve çalışanlarımızı birlikte büyütüyoruz.

Değerlerimiz ve kurum kültürümüz doğrultusunda; işe alım, yetenek yönetimi, kariyer yönetimi, eğitim ve gelişim programları gibi tüm İK süreçlerimizi işin gerektirdiği yetkinlikler, çalışan potansiyeli ve mevcut performansı dikkate alınarak yönetiyoruz. AkzoNobel Kemipol ailesinin bir parçası olmak için tüm açık pozisyonlarımıza Kariyer Portalımız üzerinden ulaşabilir, başvurunuzu yapabilirsiniz. 
 


Başvuru Yap