Bobin Boyaları

Bobin Boyaları

Ürünlerimizin müşteri hatlarındaki uygulamalarına destek vermek amacıyla düzenli olarak teknik servis hizmeti veriyoruz. Yeni kurulumu gerçekleşen hatların start-up süreçlerinde birebir hattan beklenen kalitede üretim yapılabilmesi için gerekli teknik destek, uygulamalı ürün ve renk eğitimleri veriyoruz.

Geri Bildirim Formu

Ahşap Boyaları

Ahşap Boyaları

Sorun giderme ve uygulama tavsiyeleri
Pazarda, ürünlerimizin uygulanması sırasında ve sonrasında yaşanabilecek problemlerin incelenmesi ve çözümlenmesi için çalışmalar yürütüyoruz. Bölge müdürlüklerinde yerleşik “Teknik Danışman”larımıza iletilen problemler ve sorular, müşteriye yapılan ziyaretlerle yerinde ve uygulamalı olarak ele alınıyor. Kullanıcılara, ürünlerin kullanımı ve uygulama teknikleri hakkında bilgi veriyoruz. Gerekli durumlarda müşterilerimize özgün uygulamalara göre ürün ve ekipman tavsiyesinde bulunuyoruz.

Tesis yatırımlarının yönlendirilmesi
Boya/vernik uygulama hattı kurmayı planlayan mevcut veya potansiyel müşterilerimize, bu hatlarda uygulama yapılacak nihai ürünlerin özelliklerine göre makina üreticisi ve ürün tavsiyelerinde bulunuyoruz. Makina üreticileri ile temasa geçilmesinde, bağlantı öncesinde denemeler yapılmasında ve makina alımı sonrasında teknik destek sağlıyoruz.

 

Ahşap Boyaları Eğitim

Ahşap Boyaları Eğitim

Eğitim
Sektörün ihtiyaç duyduğu insan kaynağının yetiştirilmesi için üniversitelerle ortak çalışmalar, seminerler ve eğitimler düzenliyoruz. Bu kapsamda 2005 yılında ahşap boyalarının uygulanması ve öğrencilerin eğitimi amacıyla “Boya Uygulama Kabini / Sprey Odası” nın yapımını tamamlayarak Ege Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Mobilya & Dekorasyon Bölümü’nün hizmetine sunduk.

Sektörde faaliyet gösteren firmaların çalışanları için fabrikamız bünyesindeki laboratuvarlarımızda, müşterilerimizin kendi boya tesislerinde ve ek olarak gezici eğitim aracımızla ülkemizin her yanında eğitim ve seminerler düzenliyoruz.

Oto Tamir Boyaları

Oto Tamir Boyaları

Tecrübeli ve donanımlı Teknik Danışman kadrosu ile Akripol, Dynacoat ve Sikkens ürün grupları için oto tamir pazarındaki tüketicilerimize teknik destek hizmetini sağlıyoruz.
İzmir ve İstanbul eğitim merkezlerimiz ve Türkiye genelinde 8 bölge temsilciliğimizde hizmet veren 23 uzman teknik personelimiz ile aşağıdaki konularda teknik destek ve hizmetler sunuyoruz.

  Ürün tanıtımı
  Renk desteği
  Sorun giderme ve problem önleme teknikleri
  IT desteği
  Ürün ve sistem kurulumu
  Boyahane proses ve karlılık analizleri
  Dijital Boyahane Süreci
  Boyahane Maliyet Analizleri

Boya atölyenizin başarılı olması için doğru boyadan daha fazlasına ihtiyacınız olduğunu biliyor; uygulamalı eğitim, problem çözme, iş danışmanlığı vb. hizmetler ile boya atölyenizin gerçek rekabet gücüne sahip olması için sizi destekliyoruz.
 

Oto Tamir Boyaları Eğitim

Oto Tamir Boyaları Eğitim

İzmir & İstanbul

Yıllık Eğitim Kapasitesi 400 kişi olup eğitimin içeriğine göre 6-10 katılımcıdan oluşan gruplara oto boyaları ile ilgili tüm eğitimler verilebilmektedir.

Verilen Eğitimler:
  Genel Boya Bilgisi
  Ürün Eğitimi
  Sistem Eğitimi
  Renk Düzeltme (Tinting) Eğitimi
  Dijital Renk Ölçüm ve Düzeltme Eğitimi
  Yama (Spot Repair) Tamiri Eğitimi
  3 Kat Sistem Boyama Eğitimi
  Boyahane Yerleşimi
  Boyahane Kârlılığı
  Otomotiv SSH ile Organize Özel Eğitimler

OTB İZMİR EĞİTİM MERKEZİ
Kemalpaşa OSB Mahallesi
İzmir - Ankara Yolu (Ansızca)
Küme Evleri No:287
35730 Kemalpaşa - İzmir/TÜRKİYE
Tel: +90 (232) 877 0030

OTB İSTANBUL EĞİTİM MERKEZİ
Bostancı  Sanayi  Sitesi 
Çetinkaya  Sokak  No: 2/1
İçerenköy, Ataşehir / İstanbul
Tel: +90 (216) 445 6769 , +90 (216) 380 4524

EGE ÜNİVERSİTESİ
1999'da Ege Üniversitesi Ege Meslek Yüksek Okulu'nda 2 yıllık Oto Boya ve Karoseri Doğrultma Programı'nı hayata geçirdik ve 2001 yılından itibaren ilk mezunlarımızı sektörümüze kazandırmaya başladık.