Yaz staj programımızı daha etkin gerçekleştirebilmek adına Proje Bazlı Staj Programı aracılığı ile yaz döneminde şirketimizde staj yapmak isteyen 3. ve 4. sınıf üniversite öğrencileri için 3 aylık proje bazlı bir program hazırlıyoruz.

Her yıl şirketimizdeki potansiyel işe alım ve hayata geçirilmek istenen projeler özelinde belirli bir kontenjan oluşturarak çeşitli eleme ve mülakat süreçlerinden (öz geçmiş elemeleri, telefon mülakatı, İngilizce sınavı, vaka çalışması) başarıyla geçmiş olan öğrencileri yetkinlikleri ve bilgi birikimlerini de göz önüne alarak farklı proje ve departmanlarımıza yönlendiriyoruz.

Bu uygulamayla, stajyerlerimizin hem kendileri hem de fabrikamız için daha etkin ve sonuç odaklı bir deneyim yaşamalarını amaçlıyoruz.

Stajyerlerimizden, bu süreci mesleki ve sosyal anlamda bir gelişim fırsatı olarak görüp en iyi şekilde değerlendirmelerini bekliyoruz. Süreç sonunda ileriye yönelik potansiyel yeni mezun profilini ve genç yetenekleri keşfetmek de hedeflerimiz arasında yer alıyor.

Staj sürecinde departmanlar özelinde belirlenen staj sorumluları projeleri boyunca stajyerlere yol gösterirler. Ayrıca yöneticiler tarafından belirlenen mentorler ve stajyerler belirli periyotlarla bir araya gelerek kariyer planlamaları, iş hayatı gibi konularda etkileşimde bulunurlar. Tüm proje stajyerlerimize ücret, konaklama ve ulaşım imkânları sunulur.