Vizyon

Müşterilerimizin, parçası olduğumuz toplumun ve yaşadığımız çevrenin yarınlarda ihtiyaç duyacağı çözümleri bugünden hazırlayabilmeyi ve bu özelliğimiz sayesinde sektörümüzde en çok tercih edilen marka olmayı hedefliyoruz.

Misyon

Tüm organizasyonlarımızda müşteri odaklı hizmet anlayışını benimsiyoruz.

Ürün, üretim ve uygulama teknolojileri geliştirme konusunda en hızlı ve en yenilikçi olabilmek için, işgücümüzü ve diğer kaynaklarımızı sürekli geliştiriyoruz.

Ürünlerin sürekli ve zamanında ikmalini sağlayacak çözümler üretiyoruz.

Operasyonlarımızı, müşterilerimizin, tedarikçilerimizin, hissedarlarımızın, çalışanlarımızın, toplumun ve çevrenin hassasiyetlerini dikkate alarak planlayıp gerçekleştirmek için çalışıyoruz.

Değerlerimiz

 

İş Ahlakı

İşimizin her aşamasında yüksek ahlaki standartları sağlamak ve işimizi bağlayan kanun ve kurallara uymak.

Müşteri Odaklılık

Ekiplerimizi, müşteriyi önemli olduğuna inandırmaya değil buna en başından inanmaya yönelik eğitmek ve şirket kültürünü oluşturan temel unsurlardan biri olan “müşteri odaklı olmak” kavramını değişen koşullarda sürekli canlı tutmak.
 

Empati Yeteneği

Başkalarının duygularını ve bakış açılarını anlayabilmek ve onların endişeleriyle etkin bir biçimde ilgilenmek. Bu beceri sayesinde müşterimizin ihtiyaçlarını ve taleplerini daha iyi algılamak ve karşılamak. Organizasyondaki gündemleri, karar ağlarını ve örgütsel düzeydeki siyaseti bu bakış açısıyla daha hızlı ve kolay bir şekilde kavramak.
 

Birlik

Tüm çalışanların katılımıyla ortak amaçlara hizmet etmek üzere bir ilişkiler ağı kurmak ve sürdürmek. 
 

Sorumluluk Bilinci

Ekibi oluşturan bireylerin müşterilere, şirkete ve birbirlerine karşı olan yükümlülüklerini açıkça kavramalarını, bu görevleri zamanında ve istenilen şekilde yerine getirmelerini sağlamak.
 

Sağlık, Güvenlik ve Çevre Bilinci

Doğa üzerindeki etkimizi en aza indirgemek ve daha sağlıklı bir iş ortamı yaratabilmek için çaba göstermek.


Dinamik Kalite Anlayışı

Kalite dinamik bir kavramdır. Çünkü insanların beklentileri, karşılandıkça yükselir. Bundan birkaç sene önce kaliteli olarak nitelendirilen bir ürün, bugün sıradan, yarın ise çağın gerisinde kalabilir. Değişen kalite dinamiklerinde asıl mesele bu dinamizmi sağlayabilmek ve sektörün her geçen gün değişen ihtiyaç ve taleplerini zamanında karşılayabilmektir. 

Türkiye’nin önde gelen boya üreticilerinden biri olarak, 1980'li yıllardan günümüze küresel anlamda varlığını sürdüren markalara hizmet veriyoruz. “Dinamik Kalite” anlayışını sürdürülebilir kılmak için kalite anlayışından ödün vermeden, her gün yenileniyor, her gün daha iyi hizmet verme anlayışı ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. 

Bizi sektörde farklı kılan, sürdürülebilir kalite yaratmanın ötesinde kaliteyi sunma felsefemizdir. Bu bağlamda kendimizi “erişilebilir” olarak konumlandırarak, müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu her anda en büyük çözüm ortakları olarak hizmet veriyoruz.