1992’den beri geliştirdiğimiz teknolojiler ve biriktirdiğimiz tecrübe ile tüm çözümleri tek elden sunan, ahşabın olduğu tüm sektörlerin öncü, yenilikçi ve güvenilir boya üreticisiyiz.

Ahşap mobilya ve malzemelere farklı özellikler ve estetik kazandırmak, yıllarca korumak ve değer katmak için ihtiyaç duyulan her türlü boya, vernik ve yardımcı ürünlerle hizmet veriyoruz. Bu geniş yelpazede, en yüksek kalitede ürün ve sistemlerimizi, insan ve çevre sağlığından ödün vermeden tasarlıyor ve sürekli iyileştirmeye devam ediyoruz.

İç Mekân Ahşap Boyaları

İç Mekân Ahşap Boyaları

Farklı kullanım alanları olan ahşap mobilya ve malzemeler için beklentiler de farklılıklar gösterir. Bu farklı beklentiler, hem boyandıktan sonra ürünün kendi özellikleri için, hem de hızlı, verimli ve kaliteli üretilebilmeleri için gereklidir.

Ev & ofis mobilyalarından, banyo & mutfak dolaplarına, bebek & çocuk odalarından, masa, sandalye, kapılara kadar farklı ürünler için özel olarak tasarladığımız ürün ve sistemlerle her alanda en iyi çözümleri sunuyoruz.

Ürünler

Dış Mekân Ahşap & Bahçe Mobilyaları

Dış Mekân Ahşap & Bahçe Mobilyaları

Ahşabı, dış mekânın güneş, yağmur, rüzgâr gibi zorlu hava koşullarının etkilerinden koruyor, ömrünü uzatıyor ve estetik kazandırıyoruz. 1792 yılından beri bu alanda çalışan ve özel olarak tasarlanmış sistemlere sahip dünyanın önde gelen markalarından Sikkens ürünlerimizle, ahşabın istenen renk ve görünümde olması için çalışıyoruz. 

Ürünler

Endüstriyel Boyalı Panel

Endüstriyel Boyalı Panel

MDF, yonga levha, HDF vb. her türden ahşap panelin endüstriyel boya hatlarında boyanmasıyla üretilen mobilya kalitesinde paneller, kapı panelleri, arkalık, parlak veya full mat melamin paneller, otomotiv iç döşemeleri gibi ürünlere özel boya sistemleri geliştiriyoruz.

Ürünler