1997’den bu yana inşaat sektörüne yönelik çok geniş bir ürün portföyü ile hizmet veriyoruz. Sektörde ve başta prestijli inşaat projelerinde ihtiyaç duyulan kalite ve dayanım beklentilerine cevap verebilecek çeşitlilikte teknolojiye, uzmanlığa ve birikime sahibiz. Uzman ekibimiz ve yaygın hizmet ağımızla sadece yerel pazarda değil ihracat pazarlarında da müşteri ve son kullanıcı taleplerini etkin bir şekilde analiz ederek beklentileri karşılıyoruz. Deneyimli ve dinamik kadromuzun yaratıcı ve çözüm odaklı yaklaşımları ile daima en yüksek kalite standartlarını hedefliyoruz.

Ürün portföyümüzde yer alan her türlü iklim koşulunda direncini ve rengini yıllar boyunca koruyan ürünler sayesinde müşteri memnuniyetimizi her geçen gün yükseltiyoruz. Ürün seçiminden uygulama işlemine kadar ihtiyaç duyacağınız tüm adımlarda Satış ve Pazarlama ekibimiz, Ar-Ge uzmanlarımız ve Teknik Servis yetkililerimizle destek veriyoruz. En iyi teknik yönlendirme sayesinde başarıyı garanti altına alıyoruz.  

Yenilikçi Ar-Ge yaklaşımımız, son teknoloji ile donatılmış tesislerimiz, tecrübemiz ve müşteri odaklı çalışma prensibimiz sayesinde AkzoNobel Kemipol Bobin Boyaları olarak, kaliteden ödün vermiyor, pazardaki lider konumumuzu korumak için çalışıyoruz. 

 

Yapı & İnşaat

Yapı & İnşaat

Sandviç panel, soğuk oda panelleri, trapez ve aksesuarları, metal kiremit, Asma tavan, yağmur oluğu, garaj ve panjur lamelleri ile kutusu, alüminyum kompozit ya da levha, nem, rutubet ve kimyasallara maruz kalan iç panel ya da trapezler.

Ürünler

Beyaz Eşya ve Ticari/Endüstriyel Isıtma Soğutma Sistemleri

Beyaz Eşya ve Ticari/Endüstriyel Isıtma Soğutma Sistemleri

Buzdolabı ön kapak, çamaşır makinası ve kurutucu, bulaşık makinası, ticari soğutucular, klima dış ünite ve kombi.

Ürünler

Diğer

Diğer

Ticari araç dorseleri, aydınlatma armatürleri, çelik ambalaj çemberi, otoban ses panelleri, reklam panoları.

Ürünler