AkzoNobel tarafından üretilen Sikkens, Dynacoat ve Salcomix markalı ürünlerin yanı sıra, tasarım ve üretim süreçleri İzmir Kemalpaşa yerleşkemizde %100 yerli olarak gerçekleştirilen Akripol ve Optima markalı ürünlerin satış ve pazarlama faaliyetlerini gerçekleştiriyoruz. 

Ürün yelpazesinde boya dışı ürünleri de bulunduran oto tamir boyaları iş birimi olarak, Türkiye genelindeki uzman satış ve teknik ekibimizin hizmet verdiği 8 bölge temsilciliğimiz üzerinden, toptan ve perakende satış yapan 100’ün üzerinde bayinin oluşturduğu geniş bir organizasyonla tüketicilerimize ulaşıyoruz.

Türkî Cumhuriyetler ve Orta Doğu ülkelerine de ihracat yapıyor, yüksek hizmet standardı ve ürün kalitesi ile her geçen gün pazar payımızı arttırarak faaliyetlerimize devam ediyoruz.
Müşterilerimizin teknik danışmanı olmayı benimseyerek sorunlara ve ihtiyaçlara birlikte çözüm oluşturuyor, kaliteyi ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyoruz.  Bu sayede mevcut pazar lideri konumumuzu geleceğe taşımaya kararlıyız.
 

Sikkens

Sikkens

Oto tamir boyaları sektörünün 225 yıllık köklü markası Sikkens, bugüne kadar her zaman yüksek kalite, güvence ve üst düzeyde hizmet anlayışını benimsemiştir.

200 yılı aşkın tecrübesiyle pazara yön veren, daima yenilikçi yaklaşımları hedefleyen, renk hassasiyeti ve satış sonrası teknik desteğiyle sürdürülebilir kaliteyi benimseyen Sikkens, sektörde fark yaratmaya devam ediyor.

Ürünler

Dynacoat

Dynacoat

Dynacoat, dünyanın en büyük boya üreticisi AkzoNobel'in Oto Tamir Boyaları pazarı için özel olarak hazırladığı ve birçok ülkede piyasaya sunulan yeni mix boya (MM) sistemidir. 2006 yılı içerisinde Türkiye oto tamir boyaları pazarına da sunulan Dynacoat; zengin ürün yelpazesi, yüksek kalite ve uygun fiyatıyla Türk tüketicilerinin ihtiyaçlarına cevap verebilmek amacıyla pazardaki yerini koruyor. 

Ürünler

Akripol

Akripol

1986 yılından bu yana Türk Oto Tamir Boyaları sektöründe %100 yerli üretilerek pazara sunulan Akripol, pazarın ihtiyaçları doğrultusunda genişleyen ürün yelpazesi ve teknolojik gelişmelere paralel Ar-Ge çalışmalarıyla farklılaşıyor.

Macun, astar, sonkat, bazkat ve vernik ürün gamı ile hızlı ve yüksek kalitede tamir yapmayı elverişli hale getiriyor. Akripol bazkat ve sonkat hazır kutu boyaları, geniş renk paleti ve yüksek renk tutarlılığı ile Türkiye araç parkındaki yerli ve ithal araçların tamirini kolaylaştırıyor. 

Ürünler

Optima

Optima

2015 yılında yurt içi oto tamir pazarına yüksek kaliteli ve daha uygun fiyatlı ürünleri sunabilmek için yola çıktığımız OPTIMA markası, her geçen gün genişleyen ürün seçenekleri ile oto tamir pazarında yüksek kalitede ekonomik tamirler yapabilmeye olanak sağlıyor.

Astar, vernik, sertleştirici ve tiner ürün grupları ile pazarın ihtiyacı olan ürünleri optimum bir fiyat ile sunmaya devam ediyor.
 

Ürünler

Salcomix

Salcomix

İtalya'da 1985 yılında endüstriyel pazara hizmet vermek amacıyla kurulan Salcomix markası, 2002 yılında Türkiye pazarına girmiş ve boya sektöründeki ihtiyaçların karşılanmasına katkı sağlamıştır. 

2023 yılı itibariyle de Salcomix, AkzoNobel Kemipol Oto Tamir Boyaları altında performans boyaları olarak hizmet vermeye devem etmektedir.
 

Ürünler