AkzoNobel Kemipol olarak hizmet bütünlüğü sağlayabilmek amacıyla boya uygulamaları sırasında kullanımları zorunlu olan diğer ürünleri de uygun kalite ve satış sonrası hizmetimizle müşterilerimize sunuyoruz.

Farecla pasta cila ürünlerinin, Indasa zımpara ürünlerinin ve Colormatic aerosol ürünlerinin Türkiye distribütörlüğünü yapıyoruz. Ayrıca kendi markalarımız olan Akrimask kâğıt maskeleme bantları ve Kemapex PU mastik ürünlerinin satış faaliyetlerini de yürütüyoruz.

Boya dışı ürünler kataloğumuza buradan ulaşabilirsiniz. 

Akrimask

Akrimask

2007 yılından beri tescilli markamız olarak ürettirdiğimiz Akrimask kâğıt maskeleme bantları, başta oto tamir olmak üzere kısa sürede birçok pazarda aranılan bir ürün haline gelmiştir. Pazarın ihtiyaçlarına göre portföyümüzde sarı ve kahverengi renklerde iki alternatif ile satış faaliyetlerine devam ediyoruz.

Ürünler

Colormatic

Colormatic

2012 yılında Almanya’da Motip Dupli firmasıyla, Colormatic markasının Türkiye distribütörlüğü anlaşması yapılmıştır. Yüksek kaliteli ve kolay uygulanabilen aerosol-sprey ürünler, pazarın ihtiyaçlarına ve tercihlerine göre boş gazlı kutu, hazır renkler, 1K astar, 1K vernik ve diğer yardımcı malzemeler ile satış faaliyetimizi yürütüyoruz.

Ürünler

Farecla

Farecla

Farécla Products Ltd, 1952 yılında İngiltere’de kurulmuş ve ana faaliyet alanı olan finisaj ürünleri ile bunların uygulama araçları konusunda uzmanlaşarak global alanda en büyük üreticilerden biri olmuştur. Başta otomotiv olmak üzere, tekne, ahşap, kompozit ve diğer sanayi sektörlerine yüksek performanslı finisaj çözümleri sağlamaktadır. Ürünleri, halen 120 ülkede büyük bir beğeni ile kullanılmaktadır.

Farécla Products Ltd, 1996 yılında AkzoNobel Kemipol ile distribütörlük çalışmalarına başlamış ve bugün Türkiye pazarında en çok kullanılan marka haline gelmiştir.  

Ürünler

Indasa

Indasa

1979 yılında Portekiz’de kurulmuş olan Indasa firması, ana faaliyet alanı olan zımpara ve aşındırıcılar konusunda uzmanlaşmış, Avrupa’nın en büyük üreticilerinden birisidir.

2001 - 2004 yılında AkzoNobel Kemipol ile distribütörlük çalışmalarına başlamış ve bugün Türkiye pazarında en çok kullanılan markalardan biri haline gelmiştir. Portföyümüzdeki ürünler başta otomotiv olmak üzere, ahşap, marin ve birçok sektörde kullanılmaktadır. 

Ürünler